Şirket Profili

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Özdurak Kardeşler 3 ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla ferforje, işlemeli demir doğrama, alüminyum korkuluk, PVC kapı ve pencere, duşakabin ve otomatik kepenk sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden  Özdurak Kardeşler 3, yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir.

İnsanımızın güvenli ortamlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için, ilmek ilmek, nakış nakış demire alın terimizi işledik. Apartman kapısı, bina kapısı, pencere demiri, asma kat, otopark demiri, tel çit uygulamarı, bahçe kapısı imalatı, ferforje kapı ve pencere korkuluk uygulamaları soğuk demirden sıcacık yuvalara, demiri eritirken sabrımıza körük tuttuk.

Böyle bir inançla; işimize emeğini, terini akıtan ve bunların size ulaşmasını sağlayan bütün dost ve arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Firma olarak kalite ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği dürüst ticaret konusundaki hassasiyti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterimize her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.