Ferforje

Ferforje, yüksek ısıda kaynatılan, özgün olarak şekil verilebilen demir çubuklardır. Bu demir çubuklar daha sonradan yapılan süslemelerle çok daha hoş bir görüntü oluşturabilir.

Yeni nesil merdivenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ferforjeler, ilerleyen zamanlarda da tüm merdivenlerin ihtişamını zenginleştirecek, rengine renk katacaktır.

Gerek müstakil evlerde, gerek binalarda her evde mutlaka bulunan merdiven ferforjeleri oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Yıllara meydan okuyan ferforjeler, her türlü zorluğa dayanacak güçte imal edilmiş, firmamız garantisinde montaj işlemi gerçekleştirilmiştir.

Demir ferforjeler, yılların tecrübesi ile çalışan Özdurak Kardeşler 3 sayesine evlerinizde yer almakta, bu farkı herkese yaşatmaktadır.

Üstelik kolay ödeme koşulları ve uygun fiyatları ile cebinize dost olan ferforjeler, mükemmel görüntüsü ile tüm gözleri üzerine topluyor. Ferforjeler zorlu aşamalardan geçerek üretilen bir ürün sınıfında yer aldığı için çok sağlamdır. Asla eğrilmez. Ömürlük olarak kullanılan ferforjeler, yüksek ısıya maruz kalır.

Bundan dolayı oldukça dayanıklıdır. Birbirinden renkli ve hoş ferforjeler Özdurak Kardeşler 3 farkıyla siz değerli kullanıcılarına sunulmaktadır.